کولر گازی جنرال

 

 درباره کولر گازی جنرال

کولر گازی جنرال از سری تجهيزات سيستم تهويه مطبوع و تجهيزات ساختمان است و برای تامين هوای سرد و گرم مورد استفاده قرار می گيرد. قطعات کولر گازی جنرال ساخت کشور آمریکا و مونتاژ آن  چین است.

در کولر گازی جنرال از گازهای R22 گاز هیدروکلوروفلوئورومتان و R410 گاز هیدروفلوئوروکربن استفاده می کنند کولر گازی اسپليت جنرال در ظرفيت ۹۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ بی تی يو بر ساعت با موقعيت نصب ديواری ، ايستاده و پرتابل می باشد که در رده مصرف انرژی مختلف به صورت معمولی و اينورتر توليد می شوند

کولر گازی ایستاده جنرال

کولر گازی ايستاده جنرال شامل مدل های طرح لبخند ، SHKAR ، KIT ، D ، MAX ، ZH ، NZ ، SH ،می باشد. با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های ۳۰۰۰۰ ، ۳۲۰۰۰ ، ۳۶۰۰۰ ، ۴۸۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ بی تی يو بر ساعت می باشد اين مدل از کولر گازی مجهز به گاز مبرد R410 و R22 سازگار با محيط زيست و در رده مصرف انرژی A ، B با کمپرسور روتاری تولید می شود. کولر گازی ایستاده جنرال برای بانکها ، سالن های ورزشی ، فضاهايی با متراژ بالا مناسب می باشد . از ويژگی های این دستگاه می توان سيستم تنظيم پرتاب باد و سطح صدای کم اشاره کرد.

کولر گازی پرتابل جنرال

کولر گازی پرتابل جنرال با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت ۱۲۰۰۰ بی تی يو بر ساعت با طراحی و ويژگی منحصر به فرد و مناسب برای فضا های کوچک می باشد . کولر گازی پرتابل جنرال دارای کمپرسور روتاری ، قدرت خنک کنندگی سریع می باشد . کمپرسور این کولر گازی مجهز به گاز مبرد R22 و R410 سازگار با محيط زيست و در رده مصرف انرژی B، A می باشد .

 کولر گازی دیواری جنرال

کولر گازی دیواری جنرال طرح لبخند با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های ۹۰۰۰ ، ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ ، ۲۴۰۰۰ ، ۳۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ بی تی يو بر ساعت است . این کولر گازی کمپرسور آن روتاری می باشد . سيستم تنظيم پرتاب باد ، نمايشگر ديجيتال و عملکرد کم صدا از مزیت های این کولر گازی جنرال است . کولر گازی دیوای جنرال در رده مصرف انرژی A می باشد ، در اين مدل از کولر گازی گاز مبرد R410 به کار رفته استفاده می شود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *