درباره انواع فیلترهای یخچال ساید بای ساید بدانیم

 

در بعضی از ساید ها برای از بین بردن بوی بد، باکتری ها و انواع قارچ ها در داخل یخچال از نوع خاصی از فیلترها استفاده می نمایند. که به نام فیلتر بهداشتی معروف بوده، این فیلتر با داشتن لایه های متفاوت و متعدد باکتری ها و انواع بوهای تند و نامطبوع یخچال را از بین می برد .

 فیلتر«hygiene fresh» به میزان ۹۹/۹۹% باکتری ها را از بین می برد. حالا متوجه شدید که این فیلتر واقعاً یک فیلتر ساده و معمولی نیست. اما فیلتر « hybrid plasma deodorizer »  اگر از آن دسته افراد هستید که به میوه و سبزیجات علاقه ی وافر دارید، سیستم برطرف کننده ی بوی هیبرید را به هنگام خرید فراموش نکنید.

 خاصیت میوه ها این چنین است که بر اثر گذشت زمان نه چندان طولانی، گاز اتیلن تولید می کنند. گاز اتیلن هم باعث فاسد شدن میوه های حساس می شود . حالا با این سیستم « hybrid plasma deodorizer »  ،گاز اتیلن تجزیه می شود و از بین می رود. در نتیجه باعث تازگی بیشتر و ماندگاری بیشتر مواد غذایی می شود و با از بین بردن باکتری ها و رفع بوی نامطبوع و تند میوه ها و سبزیجات را تازه و سالم نگه می دارد. به علاوه آلودگی موجود در آب و انواع ناخالصی های آب، به وسیله ی فیلتر تصفیه ی آب از بین میرود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *