عملکرد و کارایی سیستم صوتی خانگی GTK-XB5 سونی

عملکرد و کارایی سیستم صوتی خانگی GTK-XB5 سونی

 

قابلیت‌ها و ویژگی‌های جذابی در پخش کننده GTK-XB5 سونی دیده می‌شود که طرز استفاده از هر کدام از آن‌ها بسیار راحت می‌باشد. یکی از این قابلیت‌ها افزایش بیس یا همان ( Extra Bass ) نام دارد. سونی برای فعال کردن این قابلیت دکمه‌ای با همین نام را بر روی کنترل پنل جاسازی کرده است. کاربران با فعال کردن این قابلیت می‌‍توانند از بیس بیشتری در پخش موسیقی‌های خود بهره ببرند. با افزایش بیس موسیقی، هیجان مهمانی و محافل چندین برابر می‌شود و شنوده احساس می‌کند که در یک کنسرت حضور دارد.

همچنین برای سفارشی سازی صدا در پخش کننده سونی XB5 اکولایزرهای متنوعی با نام‌های EDM / HIP-HOP / R & B / POP / ROCK / COUNTRY / JAZZ / SALSA / FLAT وجود دارند که تعدادشان به نه عدد می‌رسد. این اکولایزرها به بهتر شدن اجرای موسیقی‌های شما کمک می‌کنند و باعث می‌شوند تا صداهایی مانند پییانو که در یک محدوده‌ی فرکانس هستند با دقت بیشتر از هم تفکیک و متمایز شوند. کاربرانی که علاقه خاصی به شنیدن صداهای بم و تیز هستند با کمک این اکولایزرها می‌توانند موسیقی‌ها را آن گونه که دوست دارند بشوند. با توجه به خروجی صدایی بسیار بالایی که این پخش کننده صوتی دارد افراد می توانند فضاهای نسبتا بزرگ را با کمک آن پوشش دهند و به راحتی برپایی مهمانی‌های خود را ترتیب دهند.

برای اضافه کردن اسپیکرها و سیستم‌های صوتی دیگر، از طریق دکمه ADD می‌توانید به صورت بی‌سیم یک سیستم یکپارچه با قدرت خروجی بالاتر را تشکیل دهید. در استفاده از این قابلیت شما می‌توانید یک دستگاه را به عنوان دستگاه اصلی فعال کنید و دیگر سیستم‌های دیگر را با آن همگام سازید. برای اعمال تنظیمات بیشتر به این سیستم صوتی می‌توانید از برنامه SongPal استفاده کنید. با دانلود و نصب این برنامه بر روی گوشی هوشمند و تبلت ، همانند یک DJ می‌توانید به دستکاری موسیقی بپردازید و یا با همان سبک موسیقی حالت نورپردازی سیستم صوتی را نیز تغییر دهید. تغییر نور پردازی سیستم، افکت‌های DJ ، تنظیمات EQ و … از قابلیت‌هایی است که به راحتی می‌توانید با برنامه SongPal انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *