ظرفشوی بکو

شما می توانید با استفاده از ماشین ظرفشویی کم مصرف،در صورتحساب های آب خود صرفه جویی کنید، که فقط از ۶ لیتر برای شستن ۱۳ بار کامل استفاده می کند. با استفاده از برنامه ی شستشویی   اتوماتیک به طور خودکار،سطح کثیفی از ظروف توسط سنسور ها پیشرفته تشخیص داده می شود ،که به طور خودکار چرخه شسشوی مناسب را برای ظروف بارگزاری شده تعیین می کند، بنابر این لازم نیست شما استفاده کننده گان  برنامه شستو را انتخاب کنید تنها کافیست ظروف خود را داخل ماشین ظرفشویی بگذارید و بقیه ی کارها را به دستگاه بسپارید. این مدل ماشین ظرفشویی با عملکرد شستشوی بسیار زیبا باعث میشود ظروف شما به طور بسیار شگفت انگیز تمیز شوند و تمام کثیفی ها و باکتری های روی ظرف هارا از بین ببرد و ظروف بسیار پاک و بهداشتی را تحویل شما می دهد


موتور اینورتر ProSmart

این مدل به موتور اینورتر با فناوری ProSmart مجهز شده است که علاوه بر قدرت تمیز شوندگی بالایی که دارد، بسیار ساکت و با دوام نیز می باشد. با بهره وری انرژی بالایی که این موتور دارد، هزینه های شما را به مقدار فرآوانی کاهش می دهد. این مدل با عملکرد شستشوی بی نظیر خود باعث می شود که ظروف شما به طرز شگفت انگیزی تمیز شوند و همچنین تمام باکتری ها را از روی آنها پاک کند و ظروفی بسیار بهداشتی را تحویل شما دهد. با توجه به انباشت باقی مانده های مواد غذایی در طول زمان، ممکن است بر روی واشرهای این محصول تولید باکتری کنند. اما این شرکت این مدل را به خاصیت ضد باکتری مجهز کرده است که از تشکیل باکتری جلوگیری می کند.

Quick Programmes

ایده آل برای زمانی که شما عجله دارید، برنامه شستشوی سریع می تواند یک بار کامل از ظرف های کمتر کثیف را ظرف ۳۰ دقیقه بشوید. و هنگامی که شما حتی چیزهای کثیف تر برای تمیز کردن داخل آن قرار دهید، برنامه Quick & Clean ™ ما ۵۸ دقیقه طول می کشد تا به صورت کامل آن را بشویید. شما می توانید فضای بیشتری را برای جای دادن همه فراهم کنید،همان طور که در تصویر پایین می بینید این ماشین ظرفشویی دارایی مکان جداگانه برای لیوان ها است که با استفاده از چنگ های مخصوص انها را ثابت در جای خود نگه می دارد و با داشتن این مکان مخصوص فضای بیشتری برای بارگزاری اقلام و نگهداری کاسه ها و ظرف های بزرگتر در اختیار دارید.

چنگک های نگه دارنده لیوان

شما می توانید فضای بیشتری را برای بارگذاری اقلام بزرگتر فرآهم کنید، همانطور که در تصویر نشان داده شده است این ظرفشویی دارای مکان مخصوصی برای قرار دادن لیوان ها می باشد که با استفاده از چنگ های مخصوص آنها را ثابت نگه می دارد. بنابراین شما به لطف این مکان مخصوص فضای بیشتری برای نگهداری کاسه ها و ظروف بزرگتر در اختیار خواهید داشت.

فناوری BabyProtect

ظروف مخصوص نوازدان می تواند خیلی کثیف شوند اما بکو برای این ظرفشویی تکنولوژی BabyProtect + در نظر گرفته است که یک برنامه ویژه است و قابلیت ضد باکتری دارد و برای سلامتی کودکان شما بسیار ایده آل است. این تکنولوژی می تواند تا ۹۹٫۹۹ درصد باکتری ها و میکروب ها را از بین ببرد و یک شستشوی بهداشتی را به ارمغان آورد. همچنین یک برنامه شستشوی ضد باکتری، یک مرحله شستشوی اضافی و یک چرخه شستشوی نهایی ۷۰ درجه سانتی گراد در دسترس شما خواهد بود تا ظروف نوزادان شما به طور کامل و تمیز و بهداشتی شوند. بنابراین با خرید مدل DFN28J21X به بهترین شکل ممکن ظروف شما تمیز و بهداشتی خواهند شد.

سیستم TrayWash

با استفاده از سیستم TrayWash دستی، حتی کثیف ترین سینی و ظروف آشپزخانه را می توانید در این محصول شستشو دهید. لوازم جانبی ویژه، سینی ها و ظروف را در محل خود به طور کاملا ثابت نگهداری می کند، و فشار آب قدرتمند که در سبدهای پایین تر استفاده می شود، نتایج تمیز تمیز شوندگی کاملی را به همراه خواهد داشت.

LCD Display

با استفاده از صفحه نمایش ال ای دی می توانید زمان باقی مانده اجرای برنامه ها را مشاهده کنید و همجنین این برنامه ها را کنترل کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *