سینما خانگی ال جی LHD657

 سینما خانگی ال جی

 

سینما خانگی ال جی LHD657 مدلی با ۵٫۱ کانال صوتی است که توسط این شرکت کره ای طراحی و تولید شده است. این سینما خانگی قدرت خروجی برابر با ۱۰۰۰ وات را در اختیارتان قرار می‌دهد و شما را با پخش صدایی واضح و همه جانبه متعجب می‌سازد. محتویات در این سینما خانگی با کیفیت تصویر Full HD ارائه می‌شوند و به لطف آن کاربر به بهترین نتیجه ممکن خواهد رسید. درایو نوری یکی از مهمترین اجزای این سینما خانگی به حساب می‌آید که از فرمت‌های صوتی و تصویری فراوانی پشتیبانی می‌کند و پخش انواع مطالب را ممکن می‌سازد. این درایو نوری همان پخش کننده اصلی است که وظیفه پخش فایل‌های صوتی و تصویری و همچنین انتقال آن‌ها به تلویزیون و تمامی بلندگوهای موجود در این مجموعه را بر عهده دارد. دیسک‌های DVD و CD به راحتی توسط LHD657 قابل خواندن هستند.

به غیر از دستگاه اصلی، این مجموع از اجزای دیگری مانند دو عدد بلندگوی جلویی، دو بلندگوی عقب، یک ساب‌ووفر و یک بلندگوی مرکزی تشکیل شده است. حضور ۵ عدد بلندگو و یک ساب‌ووفر همان تعداد ۵٫۱ کانال این سیستم خانگی را بیان می‌کند. مثلا اگر ساب وووفر در بین اسپیکرهای ایستاده قرار گیرد به خوبی می‌تواند به تولید صدای بم بپردازد. ال جی در این سینما خانگی برای اینکه به تفکیک پذیری صدا در کانال‌های مختلف بپردازد، از فناوری صوتی دالبی دیجیتال در سینما خانگی LHD657 استفاده کرده است، به غیر از فرمت صوتی دالبی دیجیتال فرمت‌های صوتی دیگری با نام‌های LPCM ، WMA ، MP3/ID3 Tag و MPEG 1/2 L2 توسط این سینما خانگی پشتیبانی می‌شوند.

راجع به فرمت صوتی دالبی دیجیتال ( DOLBY DIGITAL ) می‌توان گفت که این سیستم توزیع صدای آماده شده از پخش کننده اصلی را در بین کانال‌ها انجام می‌دهد و با تفکیک پذیری صداها پخش همه جانبه‌ای را برای کاربران فراهم می‌کند. با پخش صداها در اطراف کاربر احساس خواهد کرد که توسط موجی عظیمی از انواع صداهای زیر و بم محاصره شده است.

افراد علاوه بر CD و DVD می‌توانند فایل‌هایی را که بر روی مموری‌ها و حافظه‌های جانبی ذخیره کرده‌اند را از طریق USB پخش کنند. بلوتوث نیز راه حل ایده‌آلی است که ال جی برای اتصال دستگاه‌های بلوتوثی در این سینما خانگی ۱۰۰ وات استفاده کرده است. خوشبختانه اکثر دستگاه‌های دیجیتالی از چنین تکنولوژی برخوردار هستند و به همین دلیل اشتراک گذاری داده‌های وسایل مختلف بر روی این سینما خانگی کار بسیار ساده ای می‌باشد. با کمک این فناوری در برگزاری جشن‌ها و مهمانی‌ها افراد حاضر در جشن نیز می‌توانند به صورت بی‌سیم آهنگ‌های مورد علاقه خود را بر روی سینما خانگی پخش کنند.

سایر درگاه‌های این سینما خانگی را پورت HDMI ، ورودی صوتی اپتیکال، ورودی / خروجی صوتی، خروجی ویدیوی کامپوزیت و … تشکیل داده است که با کمک آن‌ها می‌توانید وسایل بیشتری را به تلویزیون متصل کنید. با قابلیت ضبط ( USB Direct Recording ) افراد می‌توانند محتویاتی که توسط دستگاه اصلی این سینما خانگی پخش می‌شوند را بر روی USB ضبط کنند. همچنین از طریق رادیویی که در ساخت این سینما خانگی به کار برده شده شنیدن برنامه‌های رادیویی را که در باند FM پخش می‌شوند به راحتی ممکن خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *