در تلویزیون RU7170 جزئیات تصویر و لذت تماشای بیشتر را با ما تجربه کنید

همان‌طور که گفتیم از فلاسک‌ ها به‌منظور ثابت نگه‌داشتن دمای نوشیدنی‌ها استفاده می‌کنیم حال این نوشیدنی می‌تواند سرد و یا گرم باشد. به‌گونه‌ای که بدنه فلاسک طوری طراحی و ساخته‌شده که می‌تواند عایق باشد. همچنین اکثر فلاسک‌ها دوجداره هستند و علت عایق نگه‌دارنده همین موضوع است. فلاسک تبلیغاتی تمام‌رنگی که از استیل ضد‌زنگ ساخته‌شده و به‌وسیله حک لیزری بر روی بدنه فلزی این محصول می‌توان به‌عنوان یک تبلیغ ماندگار و مؤثر استفاده کرد.
معمولاً هدیه‌هایی که شرکت‌ها به افراد می‌دهند بسیار تکراری بوده ولی فلاسک تبلیغاتی یکی از کالاهایی است که زیاد موردتوجه افراد قرار نگرفته اما به علت کارایی مطلوب آن برای همه‌ی افراد از جذابیت بسیاری برخوردار شده است. یکی از مزیت‌های فلاسک تبلیغاتی ماندگاری بالای آن است. با دادن این هدیه می‌توان پاسخ‌های تأثیرگذار و مثبتی از سوی مصرف‌کننده آن دریافت کنید و این کار باعث می‌شود تا تبلیغات شما در شرکت، خانه و هنگام سفر همراه مخاطب باشد. این نوع فلاسک‌ها ازنظر ابعاد، ظرفیت و وزن با یکدیگر متفاوت‌اند. بعضی از این مدل فلاسک‌ها به‌صورت استوانه‌ای، راحت و قابل‌حمل بوده که به‌راحتی درون کیف یا کوله‌پشتی قرار می‌گیرند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های فلاسک تبلیغاتی ضخیم بودن عایق آن و همچنین مقاوم بودن در برابر ضربه و شوک‌های گرمایشی و سرمایشی است. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های خوب این فلاسک امکان چاپ لیزری بر روی بدنه آن است. در ضمن همه محصولات گروه فلاسک تبلیغاتی دارای کاور جهت نگهداری بهتر از این محصول هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *