در تلویزیون RU7170 جزئیات تصویر و لذت تماشای بیشتر را با ما تجربه کنید

پردازشگر تصویر UHD و کیفیت بالای تصاویر

با استفاده از پردازنده تصویر UHD سامسونگ، رنگ ها و کنتراست تصاویر تنظیم و بهبود پیدا می کند و تصاویر بسیار با کیفیتی تولید می شود.

اتصال به دستیار صوتی Amazon Alexa

تلویزیون Ultra HD جدید سامسونگ به دستیار صوتی Amazon Alexa متصل می شود، بنابراین زندگی شما را ساده تر خواهد کرد. شما به راحتی می توانید دستگاه هایی که از Alexa پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کنید. دستیار صوتی Alexa امکانات هوشمند خوبی از جمله روشن کردن تلویزیون، تغییر کانال، تنظیم صدا و … را به صورت صوتی برایتان فراهم می آورد.

لوگوی آمازون و Alexa و تمام علائم مرتبط با آن جزو علائم تجاری شرکت Amazon.com و وابسته به آن هستند. این سرویس ممکن است در زمان عرضه تلویزیون ۴K سامسونگ RU7170 در دسترس نباشد و یا محدود به مناطق جغرافیایی خاصی باشد. در دسترس بودن ویژگی ها و ظاهر رابط کاربری ممکن است با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت باشد. قبل از استفاده لطفا این موضوع را بررسی کنید.

تکنولوژی UHD Dimming

از تماشای تصاویری که رنگ ها، کنتراست و شفافیت آنها بهبود داده شده، لذت ببرید. تلویزیون UHD سامسونگ تصاویر و صحنه ها را به قسمت های کوچکی تقسیم و پردازش می کند، بنابراین شما شاهد جزئیات تصویر دقیق تر و بیشتری خواهید شد.

اتصال به AirPlay 2

تلویزیون سامسونگ RU7170 به صورت داخلی از قابلیت AirPlay 2 پشتیبانی می کند و شما می توانید محتوای دلخواه خود را از طریق دستگاه های اپل روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون پخش کنید یا به اشتراک بگذارید. خیلی راحت آهنگ ها، فیلم ها و عکس های خود را از طریق دستگاه های iPhone، iPad و Mac روی تلویزیون ۴K سامسونگ RU7170 پخش نمایید.

این سرویس ممکن است در زمان عرضه تلویزیون ۴K سامسونگ RU7170 در سال ۲۰۱۹ در دسترس نباشد و یا محدود به مناطق جغرافیایی خاصی باشد. تصاویر برای نشان دادن منظور شبیه سازی شده اند. در دسترس بودن ویژگی ها و ظاهر رابط کاربری ممکن است با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت باشد. قبل از استفاده لطفا این موضوع را بررسی کنید. دستگاه های اپل و تلویزیون باید به یک شبکه Wifi متصل باشند.

تکنولوژی PurColor

محتوای مورد علاقه خود را با رنگ های واقعی تماشا کنید. رنگ های واقعی باعث نمایش جزئیات بیشتر تصاویر و واقعی تر شدن آنها می شود. با استفاده از تکنولوژی PurColor سامسونگ در تلویزیون RU7170 رنگ های واقعی تری را تجربه خواهید کرد.

 

کیفیت تصویر ۴K واقعی

از تماشای تصاویر شفاف و پر از جزئیات کیفیت تصویر ۴K لذت ببرید. تلویزیون های ۴K نسبت به تلویزیون های Full HD از ۴ برابر پیکسل بیشتری برخوردار هستند. با استفاده از تلویزیون های ۴K شما می توانید کوچک ترین جزئیات تصاویر را مشاهده نمایید.

 

جزئیات تصویر بیشتر با تکنولوژی HDR

محتوای HDR را با وضوح بهتر، جزئیات بیشتر و رنگ های واقعی تر مشاهده نمایید. تلویزیون UHD سامسونگ RU7170 در صحنه های بسیار روشن و بسیار تاریک جزئیات تصویر دقیق تری را به نمایش می گذارد.

تصاویر را در تلویزیون های بزرگ ببینید

تلویزیون سامسونگ RU7170 در سایز های بزرگ نیز تولید می شود. جزئیات تصاویر در تلویزیون های بزرگ تر، واقعی تر به نظر می رسد. تجربه بازی کردن در تلویزیون های سامسونگ عالی است. شما تک تک لحظات و انفجار های داخل بازی را احساس خواهید کرد و در صحنه های اکشن بازی ها غوطه ور خواهید شد. همه چیز در تلویزیون های بزرگ واقعی تر به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *