تلویزیون شهاب ۲۴ اینچ

مشخصات تلویزیون شهاب

تلویزیون ۲۴ اینچ شهاب  مدل SH81N1-24 یکی از محصولات ساده این برند قدیمی ایرانی است که دارای صفحه نمایش تخت و گزینه بسیار مناسبی جهت نصب در فضاها و سالن‌های کوچک، اتاق خواب‌ها و دفاتر می‌باشد. از این تلویزیون ۲۴ اینچ اغلب به عنوان مانیتور نیز استفاده می‌شود، زاوایه دید در این تلویزیون گسترده است و از کیفیت صفحه نمایش با وضوح HD «۷۶۸*۱۳۶۶» بهره می‌برد. قابلیت ارتقاء تصویر در این مدل وجود دارد و می توانید تصاویر بی کیفیت را نزدیک به کیفیت HD مشاهده کنید.

این تلویزیون هر چند دارای ابعاد کوچکی است، اما دارای یک پورت USB برای اتصال انواع فلاش مموری و حافظه جانبی و پخش محتویات آن است، دارای دو درگاه HDMI جهت اتصال انواع دستگاه‌های پخش، گیرنده‌ها و کنسولهای بازی، یک رابط کامپوننت برای اتصال دستگاه‌های قدیمی، ورودی آنتن و خروجی صدای است. یک پورت VGA نیز برای اتصال به کامپیوتر به عنوان مانیتور در نظر گرفته شده است.

شهاب از گیرنده دیجیتال DVB-T2 در این تلویزیون ۲۴ اینچ استفاده می‌کند که یکی از قوی‌ترین گیرنده‌های دیجیتال زمینی است و کانالهای دیجیتال را با کیفیت خوبی دریافت و پخش می‌کند. وجود گیرنده دیجیتال در تلویزیونهای ابعاد کوچک شهاب یک ویژگی عالی است چون شما را از خرید گیرنده جداگانه بی نیاز می‌کند. می توانید با توجه به محتوای پخش شده از سیستم صوتی متناسب با آن استفاده کرده و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *