تلویزیون دوو

معرفي شركت دوو

دوو با لوگوي خاص خود همواره تداعي كننده ي محصولاتي با كيفيت است كه با به كارگيري تكنولوژي روز دنيا و تركيب رنگ خاص خود قدرت را همراه با زيبايي به تصوير كشيده است. دوو در طراحي هاي خود سعي بر اين داشته اين امر را به تصوير بكشد كه دوست دار طبيعت و خانواده است و توانسته اين مهم را به نحوي مطلوب به تصوير بكشد. دوو تحت ليسانس دووالكترونيك كره جنوبي در ايراني توليد مي شود.

طراحي و ساخت تلويزيون دوو

با سايز ال اي دي ۵۵ اينچ از تلويزيون هاي نسل H اين شركت مي باشد. سايز ۵۵ اينچي، اين مدل را به انتخابي مناسب براي سالن هاي نسبتاً بزرگ و متوسط تبديل كرده است. دوو با بهره گيري از تكنولوژي صفحه LED  همراه با طراحي زيبا و و ظرافت خاص سبك جديد از تلويزيون هاي مدرن را براي كاربران خود به ارمغان آورده است.

وژگي هاي تلويزيون دوو

شركت دوودر اين مدل با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا توانسته كيفيت تصويري با رزلوشون ۱۹۲۰*۱۰۸۰ و با نسبت ۱۶:۹ را بر به تصويربكشد و كيفيت بالاي تصويري را در اختيار كاربران خود قرار دهد. لازم به ذكر است كه اين كيفيت تصوير پس از اولترا اچ دي (ulta HD) بهترين تصوير با بالاترين كيفيت است، كه مي تواند تجربه اي متفاوت را براي كاربر به ارمغان بياورد.

دوو در اين مدل با يك سيستم صوتي دو كانه توانسته خروجي ۲۰ واتي را در اختيار كاربر قرار دهد و دو بلندگوي ۱۰ واتي در زير قاب تلويزيون براي اين خروجي صوتي تعبيه شده است. اين مدل دوو از استانداردهاي دالبي (Dolby) و Sorround پشتيباني مي كند. اين قابليت ها صداي فراگير و سه بعدي را به گوش بينندگان مي رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *