تلویزیون ال جی UH850V

طراحی و ساخت تلویزیون ال جی UH850V

تلویزیون UH850V نمونه بارزی از طراحی نسل جدید تلویزیون های هوشمند است که با قرار گرفتن درون قاب فلزی باریک و سوار بر پایه ای ظریف و هلال مانند، شبیه به یک اثر هنری زیبا است که در زمان خاموش بودن نیست این زیبای چشم نواز است. طراحی هنرمندانه این تلویزیون که تلفیقی از هنر و مهندسی است توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است.

 

کیفیت تصویر تلویزیون هوشمند ال جی uh850v

نمایشگر  IPS 4K Quantu، تعبیه شده در این تلویزیون باعث تولید تصویر خروجی فوق العاده شفاف و نزدیک بسیار نزدیک به واقعی شده است. در این تلویزیون از فناوری Quantum display و تکنولوژی colorprime plus باعث ایجاد طیف وسیعی از رنگها و کنتراست بالایی در خروجی تصاویر شده است. نمایشگر ده بیتی تلویزیون uh850v با تولید تصویر با میلاردها رنگ و سایه روشن، طیف رنگی بی نظیری را به نمایش می گذارد و با این اوضاف شما می توانید تصویری به قرمزی گل رز و زیبایی آسمان های آبی را به صورت کاملا زنده و بسیار نزدیک به واقعی ببینید.

تکنولوژی ULTRA Luminance کنتراست رنگها را به صورت چشمگیری افزایش می دهد. و با استفاده از local dimming  تصاویری سفیدتر و تاریکتر را تولید می کند. و نکته مهم دیگری که قابل توجه است در این تلویزیون تکنولوژی  HDR super است که می توان گفت تصاویری به طیف رنگی چشم انسان را تولید می کند. توجه به ویژگی هایی که بیان شد با اطمینان می توان گفت که این تلویزیونگپپگ در بین تلویزین های ال ای دی دارای بالاترین کیفیت تصویر می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *