کارواش بوش

 

کارواش بوش ۱۳۰۰ وات

امکان استفاده از کارواش بوش AQT 33-11 برای تمیز کنندگی انواع سطوح، درزهای ریز و درشت، حیاط، میز و صندلی ، نرده‌ها، موتور، دوچرخه، ماشین و … فراهم می‌باشد. اما برای این میزان سطح کاربرد لازم است به نازل‌های متنوعی مجهز باشد تا برای هر یک از این موارد مورد استفاده قرار گیرد. کمپانی بوش برای این منظور لوازم جانبی و سری‌های مختلفی را همراه با کارواش مدل AQT 33-11 بوش عرضه کرده است. نازل اصلی با سرعت بالا آب را به محیط انتشار خواهد داد و سطح وسیعی را در مدت کوتاه تمیز می‌کند. نازل دیگر قابلیت پخش آب را به صورت عمود بر سطح دسته‌ی شلنگ دارد و این امکان را فراهم می‌کند تا آب را به مکان‌هایی که دسترسی سخت‌تری دارند، بپاشید. این نازل برای مکان‌هایی از جمله زیر چرخ‌های خودرو بسیار مناسب عمل خواهد کرد.

نازل دیگری که بر روی آن مخزن مواد شوینده قرار دارد، کاربرد عالی دارد و این امکان را فراهم می‌کند تا شستشو را به صورت کامل در لوازم از جمله وسیله‌ی نقلیه‌ی خود ایجاد کنید. مخزن مواد شوینده کارواش بوش AQT 33-11 دارای حجم ۴۵۰ میلی لیتر می‌باشد و امکان استفاده برای سطوح بزرگ را دارد. همانطور که اشاره شد مکان‌هایی برای جاسازی هر یک از این نازل‌ها تعبیه شده است. سرعت خروج آب در هر یک از این نازل‌ها به حدی بالاست که تنها یک بار رد شدن از هر مکانی برای ایجاد عالی‌ترین تمیز کنندگی کافی خواهد بود.

قدرت و کارایی و توان شستشو

توانی که کارواش از خود ارائه می‌دهد، تاثیر مستقیمی بر روی میزان تمیز کنندگی این محصول دارد. در واقع هر چه قدرت محصول بالاتر باشد، تمیز کنندگی عالی‌تر و کامل‌تر انجام خواهد گرفت. کارواش بوش AQT 33-11 دارای قدرت موتور ۱۳۰۰ وات می‌باشد تا بالاترین سطح تمیز کنندگی را در اختیار شما قرار دهد. این موتور قدرتمند کمک خواهد کرد تا لکه‌های سخت و قوی نیز به راحتی از روی زمین، سرامیک، میز و صندلی و ماشین شما پاک شوند و در کمترین زمان، شاهد بالاترین تمیز کنندگی محصول باشید.

این موتور قدرتمند در کنار شلنگ فشار قوی، آب را با توان بالا و فشار ۱۱۰ بار بر روی سطوح مختلف می‌پاشد. این فشار بالا بدون شک تمامی لکه‌ها و گرد و غبارهای موجود بر روی سطح را به صورت کامل شستشو خواهد داد و تمیزی عالی را به ارمغان خواهد آورد. کارواش AQT 33-11 بوش در هر ساعت ۳۳۰ لیتر آب را مورد استفاده قرار می‌دهد که این بسیار مطلوب است و سطح وسیعی را برایتان تمیز خواهد کرد. این دستگاه به راحتی راه اندازی خواهد شد، با قدرت بالایش کلیه امکان را تمیز خواهد کرد و در پایان با ایجاد سطح تمیزی بالا در محیط، رضایت بالا را در شما ایجاد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *