هيتر برقي دلمونتي

 عملكرد گرمايشي استاندارد هيتر برقي

آيا دوست داريد با كمترين ميزان مصرف انرژي در زمستان، دماي اتاق را در حالت مطلوبي نگه داريد؟ البته كه همه افراد بهينه سازي در مصرف را ترجيح داده و همين باعث سفارش دادن محصولات و لوازم گرمايشي كم مصرف شده است و دلمونتي با توليد هيتر برقي كم مصرف DL245 برطرف كردن نياز مشتريانش را هدف خود قرار داده و با توان فوق العاده اي كه دارد نه تنها دماي اتاق را سريع افزايش مي دهد بلكه باعث مي شود در مصرف انرژي نيز تا حد زيادي صرفه جويي شود. با قابليت هاي ويژه اي كه براي اين هيتر پيشرفته در نظر گرفته شده مي توانيد تنظيمات دما و حرارت را به راحتي انجام داده و از روي نمايشگر led آن را مشاهده كنيد. علاوه بر اين به سنسور دما « temperature sensor » مجهز بوده و سطح گرمايش را به راحتي كنترل مي كند.

هيتر برقي چرخشي دلمونتي ۱۵۰۰ وات

لوازم خانگي مدرن دلمونتي براي مصارف خانگي، امروزه نقش برجسته اي ايفا مي كند و اين كمپاني با توليد انواع محصولات پيشرفته و كاربردي توانسته تعداد زيادي از مشتريان را در سراسر دنيا به طرف خود جلب مي كند. يكي از اين لوازم كه به عنوان محصول گرمايشي براي فصل هاي زيباي زمستان و در هواي سرد كاربرد داشته؛ هيتر برقي چرخشي دلمونتي DL245 است با قابليت هاي فراواني توليد شده و در اختيار كاربران مي باشد.

براي شما كه نحوه چيدمان لوازم در اتاق نشيمن يكي از اولويت هاست داشتن بهترين مدل هاي كالاهاي خانگي هميشه بهترين انتخاب است. دلمونتي نيز با در نظر گرفتن تمامي اين قابليت ها توانسته هميشه رضايت كاربران را به همراه داشته باشد. با فرا رسيدن فصل هاي سرد سال داشتن يك هيتر برقي به جاي بخاري هاي نفتي پر مصرف، امروزه طرفداران خاص خود را دارد و دلمونتي DL245 نيز با داشتن ويژگي هاي برجسته يكي از مدل هاي هيتر برقي كاملا مدرن به شمار مي آيد كه از طراحي خيره كننده اي برخوردار مي باشد. از نمايشگر ديجيتالي آن گرفته تا ساخت و ساز پيشرفته اي كه دارد همگي بر اساس استانداردهاي مدرن صنعتي بهره مي باشد. رنگ سفيد بدنه با تركيب مشكي جلوه اي لوكس و خواستني را به وجود آورده است. وزن سبك و مناسب اين دستگاه براي حمل و جابجايي راحت از ديگر مزيت هاي اين هيتر برقي دلمونتي مي باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *