سولاردام ال جي

سولاردام ال جي

سولاردام ال جي ۳۸۸۴ با عملكرد پخت و پز پيشرفته‌اش، تجربه‌اي جديد از آشپزي و طبخ انواع غذاها و خوراكي‌ها را به شما خواهد داد. اين ال جي با قابليت‌هاي ويژه و خاصي كه در اختيار گرفته، عملكردي عالي را از خود ارائه مي‌دهد. برخلاف ساير مدل‌هاي موجود در بازار كه گرما از پشت منتقل مي‌شود، اين محصول گرما را زا كف به قسمت بالايي خواهد رساند و پخت كاملي را در خوراكي‌ها به وجود خواهد آورد. طراحي عالي اين محصول علاوه بر ايجاد جلوه‌اي جديد و شيك در آشپزخانه، به عملكرد عالي و دسترسي راحت به تنظيمات كمك خواهد كرد. نمايشگر LED اسمارت بر روي سولاردام ال جي ۳۸۸۴ كمك مي‌كند تا اطلاعاتي دقيق از برنامه‌ها و نوع پخت را در اختيار داشته باشيد.

سيستم پخت نوري بر روي اين سولاردام ال جي كمك مي‌كند تا مواد غذايي سريع تر و عميق تر گرما را جذب كنند و پخت كاملي را در مواد غذايي ايجاد خواهد كرد. اين سيستم خوراكي‌ها را به صورت آبدار طبخ خواهد كرد و علاوه بر ۳۰ درصد صرفه‌جويي در زمان پخت، ۲۰ درصد نيز در مصرف انرژي صرفه‌جويي خواهد كرد.
سطح داخلي به شيوه‌اي جذاب و كاربردي طراحي شده است، اين سطح امكان تميز كردن را به راحتي براي شما فراهم مي كند. طراحي گود و دايره اي اين فضا قابليت چرخش سيني را دارد و فضاي زيادي را براي قرار دادن مواد غذايي در محفظه فراهم خواهد كرد. شما مي‌توانيد براي پخت و پز، بريان كرد، سرخ كردن، درست كردن پيتزا و كيك از اين محصول كاربردي با كيفيت عالي استفاده نماييد. قابليت‌هاي فوق‌العاده‌ي موجود بر روي اين مدل كمك خواهند كرد آشپزي را با لذت بيشتر دنبال نماييد.

طراحي زيبا سولاردام ال جي

برند ال جي با توليد سولاردام MA3884VC طراحي متفاوتي را در اختيار شما قرار داده است كه كارايي عالي را براي شما به همراه خواهد آورد. نماي جلويي اين محصول قابليت‌هاي جذاب و متنوعي را در اختيار گرفته است و نمايي شيك را به آشپزخانه‌ي شما خواهد داد. نمايشگر اين سولاردام از نوع LED اسمارت مي‌باشد و اطلاعاتي كلي از برنامه‌ها و عملكرد پخت و پز را در اختيارتان قرار خواهد داد. دكمه‌ها و پيچ‌هاي چرخان كنترل كننده در پايين نمايشگر قرار گرفته‌اند و هر كدام وظيفه‌ي تنظيمات خاصي را بر عهده دارند كه با درج مشخصاتي بر روي نمايشگر، مسئوليت هر يك از آن‌ها مشخص خواهد شد. شما مي‌توانيد از طريق اين پنل نوع پخت را انتخاب نماييد، برنامه‌ي پخت را تنظيم كنيد، به ميزان زمان اعمال شده براي اتمام برنامه اضافه كنيد و يا اين زمان را كاهش دهيد.

از ديگر قابليت‌هاي موجود در اين بخش شروع و اتمام برنامه و يا از سرگيري برنامه‌ي در حال اجرا مي‌باشد. درب علاوه بر فلز، با شيشه‌ي مقاوم توليد شده است تا در برابر حرارت استقامت داشته باشد و بدون اينكه آن را باز نماييد، امكان مشاهده‌ي محتويات داخلي فراهم باشد. به دسته‌اي كشيده مجهز شده است كه امكان باز شدن درب و دسترسي به فضاي داخلي را براي شما فراهم خواهد كرد. محفظه‌ي داخلي اين مدل به صورت گرد و با گنجايش ۳۸ ليتر طراحي شده است و با سطح صاف و صيقلي خود امكان تميز كردن راحت محفظه را به شما مي‌دهد. پايه‌ها با ارتفاع كم و زياد، سيني چرخان، صفحه بخار پز، در پوش بخار پز، سيني آب مخصوص سرخ كن، جوجه گردان، دستگيره و … همراه با اين محصول قرار گرفته‌اند تا كارايي متنوع و با كارايي بالا را به شما ارائه دهند.

كارايي و عملكردهاي سولاردام

پخت و پز و آشپزي با سولاردام مدل ۳۸۸۴ ال جي حسي جديد از آشپزي را به شما خواهد داد و شما مي‌توانيد با ارائه‌ي غذاهايي با تنوع بالا و پخت عالي، رضايت را از اعضاي خانواده‌ي و دوستان خود دريافت نماييد. اين سولاردام ال جي توابع مختلفي را براي پخت و پز با عالي ترين كيفيت ارائه خواهد داد. اين محصول داراي توان ۹۰۰ وات مي‌باشد كه شما مي‌توانيد شدت آن را در ۵ حالت مختلف تنظيم نماييد و شاهد پخت عالي در مواد غذايي باشيد. ميزان مصرف انرژي در اين مدل برابر ۱۶۵۰ وات مي‌باشد كه با توجه به توان بالا اين محصول، مطلوب خواهد بود.

۲۸ برنامه براي پخت خودكار در انواع مختلف بر روي سولاردام ال جي MA3884VC قرار گرفته‌اند، اين برنامه‌ها را با توجه به ماده‌اي غذايي كه در محفظه قرار داده ايد انتخاب نماييد؛ برنامه‌هاي موجود بر روي اين محصول امكان پخت غذاهاي ايراني و ساير ملل را فراهم خواهد كرد و كارايي عالي و متنوع را براي شما فراهم خواهد كرد. با وجود اين برنامه‌ها لازم نيست از بابت اطلاعات كمتان براي پخت كامل نگران باشيد. پس از انتخاب هر برنامه قابليت‌ها و تنظيماتي به صورت پيش فرض اعمال خواهند شد كه شما مي‌توانيد از طريق دكمه هاي موجود نسبت به تغيير برخي از آن‌ها اقدام نماييد. اين سولاردام ال جي امكان يخ زدايي قوي را دارد و شما مي‌توانيد از طريق اين قابليت خوراكي‌ها را با سرعت بيشتري براي طبخ آماده نماييد.

قابليت بخار پز از قابليت‌هاي جذابي است كه اين سولاردام به آن مجهز شده و امكان پخت غذا را به روش مورد علاقه‌ي ايرانيان فراهم خواهد كرد. اين روش يكي از برترين حالت‌هاي پخت است كه كيفيت مواد غذايي و مواد مغزي موجود در آن‌ها را به صورت كامل حفظ خواهد كرد. با اين امكانات و قابليت‌هاي جذاب سولاردام ۳۸۸۴ ال جي امكان ارائه‌ي كارايي عالي و پخت كامل و مغزگرما دهي به خوراكي‌ها توسط سولاردام

در بسياري از مدل‌هاي توليد شده و موجود در بازار شاهد محصولاتي هستيم كه گرما را از پشت بر روي مواد غذايي اعمال خواهند كرد. اما سولاردام ال جي MA3884VC اين كار را از طريق گرمايشي كه از سطح زيرين ساطع مي‌شود، انجام خواهد داد. ال جي همانند كوره‌هاي طبخ مواد غذايي با اعمال گرما از كف خود، طعمي عالي و به شيوه سنتي را در خوراكي‌ها و مواد غذايي ايجاد خواهد كرد. با اين قابليت گريل كردن مواد غذايي بسيار عالي انجام خواهد شد و اين سولاردام ال جي بهترين گزينه براي گريل كردن و كباب كردن انواع گوشت‌ها خواهد بود. با اين تفاسير سولاردام مدل ۳۸۸۴ ال جي از محصولاتي خواهد بود كه پخت عالي و خوش طعم را براي كباب و يا گريل كردن ارائه خواهد داد. پخت به شما فراهم مي‌شود.

فناوري پخت نوري

علاوه بر امكانات متنوعي كه براي پخت عالي در كنار سولاردام ال جي ۳۸۸۴ قرار گرفته‌اند، فناوري پخت نوري قرار گرفته است. اين قابليت پخت و پز بسيار جذاب مي‌باشد و همانند پخت با ذغال عمل خواهد كرد تا كيفيت عالي را در پخت به شما ارائه دهد و طعمي خوب از غذاها را به شما، خانواده و دوستانتان ارائه دهد. در اين روش پخت گرما با سرعت بالا در مواد غذايي نفوذ خواهد كرد و علاوه بر سطح رويي، مغز خوراكي‌ها نيز پخته خواهند شد. سرعت بالا در سولاردام ۳۸۸۴ ال جي سبب مي‌شود آب موجود در خوراكي‌ها تبخير و غذاهايي آبدار را آماده نماييد. اين قابليت سبب صرفه‌جويي در زمان و انرژي خواهد شد و در نتيجه پخت عالي را در زمان كوتاه و با هزينه‌ي كمتر براي شما فراهم خواهد كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *